e-malarz

Wybierz jedną z dostępnych kreacji lub wgraj swoje zdjęcie, aby wizualizować efekty malowania Twoim ulubionym kolorem! Wgraj zdjęcie

Kolory prezentowane na ekranie zostały stworzone elektronicznie. Nie są one wiernym odzwierciedleniem prawdziwych próbek kolorystycznych. Zawsze należy wybierać ostateczny odcień wg kart kolorów dostępnych w sklepach. Wybierając kolor należy pamiętać o otoczeniu i warunkach, w których kolor będzie występował.

Naklejka prezentująca kolor impregnatu na opakowaniu ma charakter poglądowy. Zalecamy sprawdzenie wymalowań dostępnych w punktach sprzedaży, w których to również dostępne są testery kolorystyczne o poj. 50ml z oryginalnym produktem. Ze względu na rodzaj materiału jakim jest drewno, ostateczny kolor oraz stopień połysku będzie uzależniony od gatunku drewna, ilości nałożonego produktu, sposobu aplikacji, stopnia przygotowania oraz pierwotnego koloru podłoża. W związku z tym zalecamy wykonanie wymalowania próbnego, które będzie odzwierciedleniem ostatecznego efektu na danym drewnie.