E-malarz

Dozwolone formaty plików: png, jpg, jpeg
Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB
Minimalna rozdzielczość: 960x540
Po przesłaniu pliku zostanie otwarte narzędzie do kadrowania zdjęcia do rozmiaru 960x540 pikseli, aby Użytkownik mógł wybrać żądany obszar.

Kolory prezentowane na ekranie zostały stworzone elektronicznie. Nie są one wiernym odzwierciedleniem prawdziwych próbek kolorystycznych. Zawsze należy wybierać ostateczny odcień wg kart kolorów dostępnych w sklepach. Wybierając kolor należy pamiętać o otoczeniu i warunkach, w których kolor będzie występował.

W przypadku produktów do drewna taki jak np. impregnat, ze względu na rodzaj materiału jakim jest drewno, ostateczny kolor oraz stopień połysku będzie uzależniony od gatunku drewna, ilości nałożonego produktu, sposobu aplikacji, stopnia przygotowania oraz pierwotnego koloru podłoża. W związku z tym zalecamy wykonanie wymalowania próbnego, które będzie odzwierciedleniem ostatecznego efektu na danym drewnie.

Do niektórych produktów np. Jedynka Impregnat do drewna z woskiem, w punktach sprzedaży dostępne są również testery kolorystyczne o poj. 50ml z oryginalnym produktem.